Nagroda od Asus Republic of Gamers

W czerwcu tego roku polski oddział Asusa, a dokładnie Republic of Gamers zorganizował konkurs na Facebooku. Polegał on na zrobieniu recenzji dowolnego sprzętu firmy, tj. płyty głównej, karty graficznej, słuchawek, monitorów, notebooka i wielu innych produktów. Traf chciał, że akurat składałem klientowi komputer do grania, którego podstawą była płyta główna Asus Maximus IV Gene-Z i procesor Intel Core i5-2400.

Jako zapalony fan Linuksa, postanowiłem przeprowadzić szereg testów pod Ubuntu i zrobić krótką recenzję. Przetestowanie i rozpisanie zajęło mi 4 dni, włącznie ze zdjęciami. Potem należało poprosić znajomych o lajki, ponieważ warunkiem dostania się do ścisłej czołówki były właśnie polubienia od znajomych. Ruszyłem ogromną machinę moich kontaktów i w ciągu kilku dni osiągnąłem wymagany próg. Teraz należało tylko poczekać na wyniki.

Po odczekaniu cierpliwie, podano końcowe wyniki. Nie udało mi się niestety wygrać, ale obiecali podesłanie upominków. W kilka dni potem otrzymałem paczkę ze smyczą, koszulką, latarką oraz dyplomem, którego zdjęcie zamieszczam poniżej:

ASUS Republic of Gamers

Serdecznie dziękuję ekipie Asus Polska za tak miły gest 🙂

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x