Poznań Game Arena 2016 zbliża się wielkimi krokami. Jadę ponownie.

Poznań Game Arena 2016 to kolejna edycja jednej z najważniejszym imprez w Polsce, związanej bezpośrednio z elektroniczną rozrywką. W tym roku odbędzie się ona w dniach 21 – 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie można zobaczyć premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszych technologii, urządzenia mobilne, gwiazdy e-sportu, występy cosplay, Strefę Niezależnych Twórców Gier czy kolejną edycję Game Industry Conference.

Osoby, które chcą uczestniczyć powinny się zaopatrzyć w bilety w przedsprzedaży. Są one dostępne w o wiele niższej cenie, a dodatkowo organizatorzy oferują kolejne zniżki. Prócz tego od tygodnia organizowane są różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są wejściówki dla siebie i osoby towarzyszącej. Co najciekawsze, nie ma limitu wygranych i jedna osoba może zdobyć kilka biletów.

Ja już swoje wejściówki załatwiłem i pojawię się na miejscu w piątek przed południem. Jeżeli jest ktoś chętny na spotkanie i rozmowy to zapraszam do kontaktu. Na pewno uda się ustalić dogodny termin, zarówno na miejscu targów, jak i w Poznaniu.

Jeżeli chcecie być na bieżąco, co się dzieje to zapraszam na portal PcMod.pl. Na nim publikuję najważniejsze informacje dotyczące konferencji Poznań Game Arena 2016.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x