Poznań Game Arena 2016 zbliża się wielkimi krokami. Jadę ponownie.

Poznań Game Arena 2016 to kolejna edycja jednej z najważniejszym imprez w Polsce, związanej bezpośrednio z elektroniczną rozrywką. W tym roku odbędzie się ona w dniach 21 – 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie można zobaczyć premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszych technologii, urządzenia mobilne, gwiazdy e-sportu, występy cosplay, Strefę Niezależnych Twórców Gier czy kolejną edycję Game Industry Conference.

Osoby, które chcą uczestniczyć powinny się zaopatrzyć w bilety w przedsprzedaży. Są one dostępne w o wiele niższej cenie, a dodatkowo organizatorzy oferują kolejne zniżki. Prócz tego od tygodnia organizowane są różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są wejściówki dla siebie i osoby towarzyszącej. Co najciekawsze, nie ma limitu wygranych i jedna osoba może zdobyć kilka biletów.

Ja już swoje wejściówki załatwiłem i pojawię się na miejscu w piątek przed południem. Jeżeli jest ktoś chętny na spotkanie i rozmowy to zapraszam do kontaktu. Na pewno uda się ustalić dogodny termin, zarówno na miejscu targów, jak i w Poznaniu.

Jeżeli chcecie być na bieżąco, co się dzieje to zapraszam na portal PcMod.pl. Na nim publikuję najważniejsze informacje dotyczące konferencji Poznań Game Arena 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *