Poznań Game Arena 2015 i atrakcje, jakie spotkałem na targach elektronicznej rozrywki

Poznań Game Arena 2015 już za mną. Powiem szczerze, że po długiej przerwie warto było wybrać się ze znajomymi na te targi. Oczywiście standardowo zacząłem od VIP Daya, na który bilet wstępu kosztuje 100 zł, ale ja jako prasa miałem bezpłatny wstęp. Czasem dziękuję za zawód redaktora, jaki wykonuję od wielu lat, który upoważnia do nieodpłatnego wstępu na wiele targów elektronicznych.

PGA 2015

Polecam zapoznać się z głównym wpisem, który popełniłem na portalu OSWorld.pl: Poznań Game Arena 2015 – relacja z wydarzenia. Tutaj opiszę to, czego tam zabrakło.

Rozpocznę od stoiska studia Giants Software, które odpowiada za grę Farming Simulator 15. Przygotowano możliwość obejrzenia traktora, a także wydojenia krowy, w towarzystwie pięknych farmerek 🙂

Miałem okazję spotkać się także z Karoliną Pilarczyk, znaną polską drifterką. Tak, tak nazwisko jest nieprzypadkowe i jest to siostra Pawła Pilarczyka, redaktora portalu PCLab.pl. A poniżej jednej z jej samochodów wyścigowych:

Ciekawe stoisko zrobiła firma Asus i Benchmark.pl. Przy stolikach tego drugiego portalu można było spróbować jedzenie, zrobiono z użyciem ciekłego azotu. Dziwny smak bardzo, ale pomysł ciekawy.

Sam Asus natomiast przygotował wystawę swojego sprzętu w gablocie i poza nią. Warto wspomnieć o smartfonie ZenFone 2, komputerze ROG GL552, najszybszym routerze na rynku RT-AC5300 oraz monitorze dla graczy PG279Q.

W czasie trwania całych targów po Poznaniu jeździł autobus marki Asus i zabierał chętne osoby na wydarzenie.

Poznań Game Arena 2015

Wędrując między halami można się natchnąć na osoby, które udzielają wsparcia w postaci przytulania:

Poznań Game Arena 2015

Stoisko firmy Komputronik i Alienware obfitowało w Steam Machines, nowe modele laptopów do grania, a także dziewczyny w maskach.

Ze stoiska MSI najbardziej podobały mi się dwa smoki, które wręcz przyciągały wzrok.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x